GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Golvvas 7907416
nr 790 7416
Golvvas
Kina, 1800-tal, höjd: 60
Kondition: fotnagg
Utrop:
3.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 12 november 2012
kl 18:02:36
12/11 17:55:51
Golvvas
Kondition: fotnagg
nr 790 7416
Golvvas
Kina, 1800-tal, höjd: 60
Kondition: fotnagg
Utrop: | 3.000 kr |
Såld: | 1.000 kr |
måndag 12 november 2012 |
12/11 17:55:51 | 1 | Vinnande bud |